לפרטים והזמנות

שעות פעילות

א-ה 9:00 - 17:00 |

יום ו 9:00 - 13:00

משלוח מהיר 

לכל הארץ עד הבית

 משלוח מהיר לכל הארץ 28 שח

משלוח חינם בקניה מעל 449 שח

תקנון אתר "אריאל פרזול"
ברוכים הבאים לאתר "אריאל פרזול" יבוא ושיווק פרזול לבית ולמטבח

1. כללי
1.1. השימוש באתר זה כפוף להוראות תקנון זה וכן לכל הוראה נוספת הקיימת באתר זה ולכל דין.
1.2. על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו. אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת הנוגעת לעניין זה המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.
1.3. מובהר כי תנאי השימוש באתר זה חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין אם באמצעות מכשיר תקשורת אחר כגון טלפונים סלולריים, טאבלטים וכיו"ב.
1.4. הנהלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את הוראות תקנון זה ו/או כל הוראה בעניין שימוש באתר זה.
1.5. האמור בתקנון זה כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.
1.6. כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

2. המוצרים באתרנו 
אנו עושים מאמץ לדאוג כי האתר יהיה מעודכן בכל עת, יחד עם זאת ועל אף מאמצינו זה, יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה, ולכן, המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

באם והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, מחלקת השירות שלנו תיצור עמכם קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר נשלח אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות. מוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה.

לעניין זה, נציין כי לא יהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "אריאל פרזול" ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שמופיעה בצג המחשב, באייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר.

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או למי מטעמו אין אנו אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה.

3. רכישה באתר

אתר "אריאל פרזול" מאפשר רכישה נוחה וקלה של מוצרי פרזול לבית ולמטבח, ואספקתם עד ללקוח בכל מקום בארץ 

4. ביצוע הזמנות – הזמנה תתבצע דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום בעולם ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה.
4.1.   בעת מילוי ההזמנה נבקשכם להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנתכם במועד וללא תקלות.
4.2.   לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, וכן תישלח חשבונית מס בהתאם לפרטים שהוזנו בעת ביצוע ההזמנה.
4.3.   כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים אשר הוזנו על ידך באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, והנך מסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצונך ובהסכמתך.
4.4.   ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. כמו כן, ובהתאם לחוק, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית ובמקרה כזה יכול וינקטו כנגד זה המגיש פרטים כוזבים הליכים משפטיים אזרחיים ו/או פליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו למחזיקי אתר זה בשל כך.
4.5.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל ozpony1234@gmail.com ו/או בטלפון 0545-868861 בימים א'-ה' ובין השעות 8:00-17:00
5. מחירים באתר – המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים.
5.1.   אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת, יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, שירות הלקוחות שלנו יעדכן בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר.
5.2.   במידה וקיים שוני בין מחיר המוצר בפועל לבין מחיר המוצר בעת ההזמנה והמוצר שהוזמן טרם נשלח, הלקוח יעודכן בדבר השינוי ויהיה רשאי לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול.
5.3.   במידה וההזמנה נשלחה בהתאם לתנאי המשלוח הקבועים בתקנון זה המזמין מסכים בזאת כי יחויב בהפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל והמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. האחריות להחזרת המוצר הינה על הלקוח וככל והמוצר לא יתקבל חזרה במשרדי החברה הלקוח יחויב במחיר המוצר המוזמן.  
5.4.   כמו כן, במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב, באמצעותו בוצעה ההזמנה, בהפרש. ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב של המזמין, למזמין ישמר זיכוי עתידי בחברה והוא יעודכן על כך.
5.5.   במידה ולאחר ביצוע הזמנה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית "אריאל פרזול" לבטל את המכירה או להציע למזמין מוצר חלופי שווה ערך. ככל ובוטלה מכירה כאמור, "אריאל פרזול" ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

6. אמצעי תשלום –
6.1.   חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – כחלק מחווית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.
6.2.   מערכת זו פועלת בהתאם לתקן PCI של חברות האשראי הכולל נהלי אבטחת נתונים מחמירים ביותר בכל הנוגע לשמירת פרטי כרטיס האשראי של המשתמשים באתר, כך שאין צורך להזין שוב ושוב את פרטי האשראי בכל קניה דבר אשר הופך את תהליך הקניה לפשוט יותר, יעיל יותר ומאובטח הרבה יותר עבור המשתמשים.
6.3.   בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הנך מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הנך רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.
6.4.   חיוב דרך Paypal – נוסף על שימוש בכרטיס אשראי, ניתן לבצע תשלום דרך קישור לאתר paypal העולמי. אפשרות זו קיימת ללקוחות קבועים של החברה בעלי חשבון באתר paypal וגם ללקוחות מזדמנים אשר אין ברשותם חשבון משתמש ולקוחות אלה יכולים להיעזר באתר זה לצורך ביצוע חיוב באופן חד פעמי.
6.5.  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו מעת לעת.

7. משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה
אנו "באריאל פרזול" חרטנו על דגלנו לספק ללקוחותינו חווית שירות שאין כדוגמתה בארץ ובעולם הכל בכפוף לתנאים הקבועים בתקנון זה.

8. משלוח
8.1.   כל הזמנה שתבוצע באתר בימים א'–ה' עד לשעה 08:00 בבוקר תועבר לטיפול  עוד באותו היום המשלוח יגיע עד 5 ימי עסקים (אזורים כמו שטחים/מושבים יכול להיות עיכוב של עוד יום יומים, וזאת בכפוף לקבלת אישור תשלום מחברת האשראי. משלוח של פסים ארוכים כמו פס צוקל מעל 1.50 יגיעו עד 14 יום עסקים
עם אנחנו חותכים את הפסי צוקל יתכן ויהיה שברים בגב הצוקל אין אחריות על דבר כזה מסיבה אחת שאין לזה משמעות לשום דבר מעניין רק הקדימה של הפס צוקל
8.2.   מוצר שיוזמן לאחר השעה 08:00 בבוקר, בימים א'-ה', יצא למשלוח יום/יומים לאחר ביצוע ההזמנה.
8.3.   הזמנות שיבוצעו באתר בימים ו' ו – ש' יועברו לטיפול ומשלוח ביום א'.
8.4.   המשלוח מתבצע על ידי שליחים של החברה בימים א'-ה' בין השעות 09:00 בבוקר ועד 21:00 בלילה בשירות אישי ומתואם מראש.
8.5.   טרם ביצוע המסירה השליח יוצר קשר עם המזמין לתיאום הגעה, המזמין  חשוב לציין כי על המזמין לצאת אל השליח לאיסוף המוצר, בשל הצורך ביעילות משלוח המוצר. יובהר כי השליח לא עולה לבנייני קומות ומשרדים ולא נדרש לחיפוש חנייה. שיתוף פעולה זה מצד המזמין הכרחי ונדרש לאור התחייבות החברה למועד אספקת המוצרים.
8.6.   בעת הגעת השליח יש להציג תעודת זהות של המזמין ו/או ייפוי כח ו/או אישור מהמזמין לאיסוף המשלוח על ידי אדם שלישי ויש לחתום לשליח על אישור קבלת המשלוח.

8.7 הובלה של מוצר יותר מ 2 מטר יהיה תוספת של 75 שקל בחיוב של הלקוח

9. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקת המוצר באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

10. התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

11. "אריאל פרזול" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

12. יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון.

13. ביטול עסקה -
אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תנאי ביטול עסקה:

ניתן לבטל העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.
בקשה לביטול/שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר. יש ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות בטלפון ולעדכן בדבר בקשת הביטול וכן לשלוח בקשה בכתב למייל ozpony1234@gmail.com
ניתן לבטל עסקה ככל והמוצר לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. יש להחזיר את המוצר לכתובת שתימסר לכם במעמד הביטול כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור.
ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע על ידנו כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.
בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:
מוצרים שהורכבו במיוחד ללקוח ו/או הוזמנו במיוחד ללקוח
מוצרים הניתנים להקלטה/שעתוק/שכפול שהמזמין פתח את אריזתם המקורית
בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי "אריאל פרזול" היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.
דמי ביטול בהזמנה שנעשתה עבור לקוח יגבה דמי ביטול על סה"כ 5% או 100 שקל הנמוך מבניהם

החלפות – אין בעיה להחליף מוצר במידה ולא התבצע שימוש בו.

שוברים/מבצעים – מעת לעת יתכן ואתר זה יציע למשתמשים קוד/שובר לרכישה בהנחה ו/או במבצע מסוים ו/או זיכוי בסכום קבוע. תוקף השימוש בקוד ו/או בשובר ו/או בזיכוי הינו בהתאם לתנאים אשר יקבעו על ידי הנהלת האתר בהתאם לסוג המבצע. הנהלת האתר רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה.

ביטול זכאות לביצוע עסקאות – אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל  עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.
מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.
גרימת נזק ו/או פגיעה באתר "אריאל פרזול" ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.
ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.
קיים חוב ל "אריאל פרזול" ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.
בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

14. תנאי שימוש
בעת כניסה לאתר "אריאל פרזול" ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות אך לא רק ביצוע רכישה באמצעות האתר, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.
אתרנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן כל לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.
לקוח אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.
לקוח אשר השלים רכישה באתר מצהיר בזאת כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו מעל גיל 18. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את הוריו ו/או את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים וההורים לאמור בהסכמים אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר, לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

15. הגבלת אחריות
השרות באתר "אריאל פרזול" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.
החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה.
למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.
מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

16. מדיניות פרטיות
הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).
במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד.
כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

17. קניין רוחני וזכויות יוצרים
החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "אריאל פרזול" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.
אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר "אריאל פרזול"ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.
אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.
בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "אריאל פרזול" יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.
בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו במייל ozpony1234@gmail.com . אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין.

18. סימנים מסחריים
המותג "אריאל פרזול", שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של "אריאל פרזול" ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

19. הדין החל
הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.
סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז בלבד.
logo בניית אתרים